Strona główna » Okruchy życia

Praca i życie prywatne

Myślę, że bezpowrotnie mijają czasy gdy dla pracownika wazniejsza była firma niż życie prywatne. Jeszcze niektóre korporacje próbują utrzymać ten przestarzały model relacji ale są skazane na porażkę w tym zakresie.

Oderwać się od pracy - 5 przykładów

Równowaga
Osiągnięcie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym jest pewnego rodzaju sztuką. W marketingu sieciowym, utrzymanie tej równowagi wydaje się jeszcze trudniejsze.
Z badań prowadzonych w USA wynika, że około 50% pracowników i przedsiębiorców ma z tym conajmniej problem a jedynie 1/4 twierdzi, że nie ma z tym większych problemów
Mam nadzieję, że poniższych kilka wskazówek pomoże Ci odnaleźć ta równowagę, albo przynajmniej przesunąć ją w porządanym kierunku.

5 lekcji od młodej mamy

Uśmiechnięta młoda kobieta z dzieckiem na ręku
Wspaniałe młode mamy są jedynymi w swoim rodzaju mistrzami organizacji pracy. Potrafią nas wiele nauczyć a przy odrobinie refleksji i same się zaskoczyć Usmiech. Oto zestaw 5 lekcji jakich mogą nam udzielić nasze wspaniałe panie (podziękowania dla Agnieszki).
1. uniwersalność wielozadaniowa - karmią, uczą, gotują, piorą, organizują wizyty w szkole, u lekarza, rodzinne uroczystości w jednym czasie. Szczerze mówiąc są doskonałym wzorem do naśladowania jak osiągnąć dobre wyniki działalając pod presją czasu, konkurencji.

Rodzaje elastycznych form pracy

trybiki na tle falującego kształtu
Może się przydać, szczególnie mamom, wychowującym swoje maleństwa, które są pod silną presją pracodawcy aby powróciły do pracy. Przedstawię podstawowe modele (naprawdę jest nieskończona liczba modeli) elastycznych form pracy. Zatem najbardziej popularne rozwiązania to:
Praca w niepełnym wymiarze czasu: Praca mniej niż 8 godzin, mniej godzin na dzień lub w całym tygodniu.

# DNA DZIAŁALNOŚCI
Pragniemy abyś korzystając z naszej pracy stawał się lepszą osobą, bardziej szczęśliwą, pełną nadziei i radości.
"Dawanie ludziom tego, czego chcą, jest fundamentalnie złe i prowadzi do klęski. Ludzie nie wiedzą, czego chcą.
Dajcie im coś lepszego!"
A.Blikle

# MISJA FIRMY
"Pomagamy aby Twoje życie stawało się lepsze - solidne ubezpieczenia a nie kolorowe bajeczki".
Budujemy ubezpieczenia rozmawiając o Twoich problemach - tak powstają prawdziwe ubezpieczenia.
Ubezpieczamy profesjonalnie i z doświadczeniem od ponad 20 lat.
Szukasz solidnych ubezpieczeń? - zadzwoń , zapytaj, umówmy się.