Strona główna » Okruchy życia » Praca i życie prywatne

Praca i życie prywatne

Myślę, że bezpowrotnie mijają czasy gdy dla pracownika wazniejsza była firma niż życie prywatne. Jeszcze niektóre korporacje próbują utrzymać ten przestarzały model relacji ale są skazane na porażkę w tym zakresie.

Równowaga to podstawa

Współczesny pracownik to coraz cześciej świadoma swoich potrzeb, ograniczeń i mozliwosci osoba. Dlatego dobry pracownik to taki, który zabiega o utrzymanie własciwych relacji między pracą zawodową a swoim życiem prywatnym. gdy trzeba jest gotowy zostać dłuzej, ale kiedy nie ma nic do zrobienia nie widzi konieczności 'siedzenia w pracy' dla samej zasady.

Wzrost kompetencji to owoc zaufania

Obserwując rozwijające się małe firmy zauważam, że kluczowi pracownicy tych firm mają bardzo duże kompetencje związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Prawdą tez jest, że tego oni oczekują od właścicieli firmy, oczekują zaufania do ich możliwości, umiejętności do nich samych. Wpisuje się to we wzrost samoświadomosci pracowników jako kompetentych profesjonalistów, pragnących stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Bierze się to z zaufania jakim obdarza właściciel swoich najlpeszcyh pracowników.

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

:

:


9 + 2 =

Rekompensata.pl

Jesteśmy profesjonalnymi agentami ubezpieczeniowymi. Przy nas ubezpieczenia służą Tobie, a każda wydana złotówka zwraca się podwójnie ... czytaj dalej