Strona główna » Poznajmy się

Poznajmy się

Witam, mam na imię Adam, jestem osobą odpowiedzialną za dział IT, specjalizuję się w ubezpieczeniach odpowiedzialności cywilnej, przerw w biznesie oraz ubezpieczeniu mienia; pragnę przedstawić Ci naszą firmę.
Od ponad 20 lat zajmujemy się ubezpieczeniami, głównie obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa.

Inna niż większość ...

Lubimy myśleć o sobie jako o firmie całkowicie innej niż znane nam agencje ubezpieczeniowe.
Innej, bo mamy sprecyzowane zasady współpracy z naszymi klientami.
Innej, bo wiemy wyraźnie, dzięki komu możemy prowadzić działalność, która sprawia nam przyjemność.
Innej, bo zawsze stoimy (nie tylko staramy się) po stronie naszego Klienta i bezkompromisowo bronimy Jego interesów.
Innej, bo zawsze myślimy o współpracy z Klientem w perspektywie przyjaźni, długoletniej znajomości, a nie najbliższego kontraktu.
Cenimy i kultywujemy swoją inność i jak zauważyliśmy doceniają to również nasi Klienci. Nasze odmienne podejście do Klientów, bezkompromisowa dbałość o Jego interesy uważamy za naszą największą przewagę konkurencyjną. Nasze odmienne podejście do spraw naszych Klientów przypomina bardziej przyjaźń i doradztwo niż sprzedaż. Taka postawa znajduje potwierdzenie w odczuwalnych oszczędnościach naszych Klientów i ich zadowoleniu ze współpracy z nami.

Kim na pewno nie jesteśmy?

Nie jesteśmy brokerem bo ... skoro broker i agent jest tak samo wynagradzany przez zakłady ubezpieczeń to w praktyce nie ma różnicy - tak to przynajmniej oceniamy (prawodawstwo UE dawno to potwierdziło!). Różnica jest w sposobie traktowania Klienta, a na to rzutuje filozofia i kultura pracy.
Nie jesteśmy manipulantami, którzy obiecują pełną ofertę rynku, po czym przedkładają ich klika z wyraźnym wskazaniem na zawsze ten sam zakład ubezpieczeń.
Nie jesteśmy dużą firmą, raczej dużą lokalną, skupioną na obsłudze podmiotów gospodarczych, dzięki czemu możesz zawsze liczyć na indywidualną obsługę.
Nie sprzedajemy ubezpieczeń na prawo i lewo, niekiedy mówimy NIE: gdy widzimy, że słabo układa się nam współpraca, kiedy nie możemy się porozumieć z naszym Klientem, kiedy oczekiwania Klienta przerastają możliwości rynku.
Mówimy językiem prostym, czytelnym, otwartym, wolnym od manipulacji i straszenia. rzetelnie budujemy wspólny biznes z naszymi Klientami.
Jeżeli zatem, taka filozofia współpracy odpowiada Ci to bardzo chętnie się z Tobą spotkamy i porozmawiamy o biznesie i nie tylko.
zapraszamy do kontaktu
Zespół "Rekompensata"

# DNA DZIAŁALNOŚCI
Pragniemy abyś korzystając z naszej pracy stawał się lepszą osobą, bardziej szczęśliwą, pełną nadziei i radości.
"Dawanie ludziom tego, czego chcą, jest fundamentalnie złe i prowadzi do klęski. Ludzie nie wiedzą, czego chcą.
Dajcie im coś lepszego!"
A.Blikle

# MISJA FIRMY
"Pomagamy aby Twoje życie stawało się lepsze - solidne ubezpieczenia a nie kolorowe bajeczki".
Budujemy ubezpieczenia rozmawiając o Twoich problemach - tak powstają prawdziwe ubezpieczenia.
Ubezpieczamy profesjonalnie i z doświadczeniem od ponad 20 lat.
Szukasz solidnych ubezpieczeń? - zadzwoń , zapytaj, umówmy się.