Strona główna » Ubezpieczenia

Jak nie wypaść z rynku po dużej szkodzie?

W lipcu 2015 roku w łódzkiej fabryce Coko-Werk produkującej głównie tworzywa sztuczne do AGD wybuchł pożar. Zupełnemu zniszczeniu uległa hala produkcyjna i magazyn. Dzięki współpracy m.in. z ubezpieczycielem, kontrahentami oraz samorządem już w ciągu 16 miesięcy po katastrofie udało się wznowić produkcję!

Tajemnica przedsiębiorstwa - czy chroniona?

Wiele przedsiębiorstw posiada swoje tajemnice. Są to klienci, dostawcy, kooperanci, ceny, stosowana technologia, przepisy, procedury, składy itp. Są to czynniki, które mają wpływ duży a czasami ogromny na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, jego sukces rynkowy. Jednak czy są one właściwie w sensie prawnym chronione?

Ubezpieczenie młodzieży szkolnej

Nie istnieje obowiązek ubezpieczanie dzieci i młodziezy uczęszczających do przedszkoli i szkół. Jednak utarło się, że ubezpieczamy dzieci.
Nasza oferta obejmuje dzieci w zależności od tego do jakiego rodzaju placówki uczęszczają. Oferta obejmuje nieszczęśliwe wypadki oraz śmierć dziecka. Składka zaś obejmuje samo ryzyko bez prowizji dla szkół, ubezpieczenia pracowników szkoły itp.

Nadzór rekomenduje podwyżki składek OC pojazdów

Komisja Nadzoru Finansowego rekomenduje podwyżkę składek za ubezpieczenia obowiązkowe OC pojazdów. W toku przeprowadzonych kontroli w zakładach ubezpieczeń, KNF nałożyło obowiązek podniesienia składek za obowiązkowe ubezpieczenia OC pojazdów w kilku zakładach ubezpieczeń. Kontrole przeprowadzono wiosną i latem 2015r.

# DNA DZIAŁALNOŚCI
Pragniemy abyś korzystając z naszej pracy stawał się lepszą osobą, bardziej szczęśliwą, pełną nadziei i radości.
"Dawanie ludziom tego, czego chcą, jest fundamentalnie złe i prowadzi do klęski. Ludzie nie wiedzą, czego chcą.
Dajcie im coś lepszego!"
A.Blikle

# MISJA FIRMY
"Pomagamy aby Twoje życie stawało się lepsze - solidne ubezpieczenia a nie kolorowe bajeczki".
Budujemy ubezpieczenia rozmawiając o Twoich problemach - tak powstają prawdziwe ubezpieczenia.
Ubezpieczamy profesjonalnie i z doświadczeniem od ponad 20 lat.
Szukasz solidnych ubezpieczeń? - zadzwoń , zapytaj, umówmy się.